Warsztaty Theta Healing

/uploads/cf/30/cf30496cc17e82d1d347014e9677a18d/thumb-Warsztaty_Theta_Healing.jpg

Warsztaty Theta Healing w Warszawie poprowadzi Anita Putkiewicz - coach, trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta i nauczyciel ThetaHealing. Spotkanie odbędzie się 2 marca o godz. 18.00 w klubie Vega przy Al. Jana Pawła II 36c.

 

Podczas tych warsztatów będziesz mieć szansę zapoznać się z metodą ThetaHealing®, a także nauczyć się nieco i doświadczyć materiału, który jest uczony podczas kursu podstawowego ThetaHealing®. Dowiesz się m.in.:

- jak podświadome przekonania są kreowane i gdzie są przechowywane

- jak testować (testem ciała) przekonania na poziomie podświadomości

- jak przeprogramować podświadomy umysł tak, aby uzdrowić się na poziomie fizycznym i emocjonalnym oraz aby osiągnąć swoje cele i marzenia

 

Doświadczysz też wejścia w stan theta. I przekonasz się, że jest to niezwykle proste. A wszystko to w atmosferze pozytywnej energii!

Warsztaty są bezpłatne. Koszt sali - 10 zł od osoby płatne przy wejściu.

Uwaga! Wymagane wcześniejsze zapisy.

 

Prowadząca:

Anita Putkiewicz - coach, trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta i nauczyciel ThetaHealing (z certyfikatem ThetaHealing Certificate of Science & Master Teacher - jest to certyfikat wydawany osobom, które ukończyły wszystkie kursy TH). Także nauczyciel Vedic Art oraz praktyk różnych metod związanych z rozwojem osobistym i uzdrawianiem. Zafascynowana metodami kwantowami (jak ThetaHealing, Dwupunkt/Matryca Kwantowa itp.)

Od kilku lat prowadzi kursy ThetaHealing (w tym Życie to Gra, Szczęśliwe Związki/Bratnie Dusze, Zwierzęta, DNA3) oraz sesje indywidualne z wykorzystaniem ThetaHealing i Dwupunktu/Matrycy energetycznej.

 

Źrółdło:

http://alchemiaduszy.pl/bezplatne-warsztaty-theta-healing-2-marca-2015-warszawa/

Zdjęcie:

http://alchemiaduszy.pl/wp-content/uploads/2012/04/iStock_000012390992XSmall-300x300.jpg

©TELVINET 2008. All rights reserved.