Tesco Extra – od maja w Warszawie

/uploads/b3/db/b3db8a30ce6bc126d31f9fd6782bd0b6/thumb-logo-tesco.jpg

Na terenie Polski, galerie Tesco Extra funkcjonują już od 2 lat i pojawiły się w 17 miastach. W Warszawie od maja będzie działać pierwszy tego typu sklep. Formuła Tesco Extra to rodzaj minigalerii handlowej, w której poszczególne działy będą zaprojektowane jako wyspecjalizowane punkty.

Pierwsze Tesco Extra powstanie w Warszawie w wyniku przebudowy sklepu Tesco przy ul. Górczewskiej. Prace budowlane obejmą wnętrze sklepu, elewacje zewnętrzne, odnowiona zostanie również cała galeria. Remont zaplanowano tak aby jednocześnie sklep funkcjonował jak zwykle.

Michał Sikora, rzecznik Tesco uchyla rąbka tajemnicy nowego projektu - „Działy, jak np. kosmetyczny czy z zabawkami, będą bardziej przypominać wyspecjalizowane sklepy. Stoisko z odzieżą F&F swoim wystrojem i organizacją będzie zbliżone do butiku, a zamiast znanego klientom stoiska Grill pojawi się samoobsługowa restauracja Bistro z szeroką ofertą dań sprzedawanych na wagę w jednej cenie za 100 g”. Poza tym w Tesco Extra będzie punkt zabaw dla dzieci, a dla starszych bezpłatne łącze wi-fi.

Prace remontowe nad nową odsłoną sklepu Tesco, potrwają do końca maja z przerwą od 22 marca do 2 kwietnia.

Z metamorfozy Tesco na Górczewskiej, cieszyć się mogą nie tylko mieszkańcy, ale także deweloperzy, których nowe lub właśnie budowane budynki wianuszkiem otaczają przyszłe Tesco Extra. Rzeczywiście, odległe Bemowo już niebawem przestanie być takie odległe, kiedy stacja drugiej linii metra zostanie dokończona. Akcje Bemowa na mapie inwestycji mieszkaniowych ogromnie wzrastają, teraz nie tylko za sprawą metra, ale i ciekawej oferty usługowo – rekreacyjnej.

Bemowo zmienia się w oczach, a kiedy zostanie połączone z Centrum stacją metra zyska szansę rozwoju tak jak kiedyś Ursynów.

Kolejne stołeczne Tesco Extra zaplanowano w galerii handlowej, która ma powstać na miejscu supermarketu Tesco na Kabatach, u zbiegu Wąwozowej i al. KEN.

Sieć Tesco stale rozwija swoją ofertę, starając się być bliżej klientów. Bardzo atrakcyjną propozycją Tesco jest możliwość e-zakupów, gdzie za koszt dowozu w zależności od pory dnia można zapłacić jedyne 5 zł.

Źródło:
www.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13200519,Pierwszy_warszawski_sklep_Tesco_Extra__Beda_kolejne.html

©TELVINET 2008. All rights reserved.