Jak pisać bloga? - warsztat

/uploads/75/78/75784d786a4ee7c6109abd4b1ffb5b4c/thumb-pan-tadeusz-rekopis.jpg

Piszesz? Myślisz o pisaniu? Chcesz zacząć prowadzić bloga, napisać książkę, ale... ( tu wstaw swoją wymówkę)? 24 lutego w Warszawie odbędzie się spotkanie dla wszystkich, którzy pisać by chcieli ale... Coachem warsztatów będzie Krystyna Bezubik - doktor literaturoznawstwa, pisarka i nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem.

 

Dla jednych pisanie (bloga, książki), jest tym co zawsze chcieli robić. Dla innych sposobem poznania siebie lub autoterapią. Jeszcze dla innych formą budowania swojej marki i przedstawieniem siebie jako eksperta.

Niezależnie od tego, dlaczego chcemy pisać, przechodzimy podobne etapy procesu twórczego. Zadajemy sobie podobne pytania, mamy podobne wątpliwości:

- Jak zacząć?

- Skąd czerpać pomysły

- A jeśli się nie spodoba, a ja się ośmieszę?

 

Jeśli Ty chcesz zacząć pisać lub zależy Ci na szlifowaniu warsztatu, zapraszam na spotkanie "Piszę, bo chcę...", które 24 lutego poprowadzi Krystyna Bezubik. W programie :

- Jak radzić sobie z blokadami twórczymi i uwierzyć w swój talent?

- Skąd czerpać inspirację?

- Ćwiczenie kreatywnego myślenia i warsztatu pisarskiego.

 

Gość - Krystyna Bezubik pomaga osobom piszącym w realizacji marzeń, uwalnianiu tekstów z szuflad. Wspiera ich w szukaniu inspiracji, pokonywaniu blokad twórczych, nauce warsztatu pisarskiego i wydawniczego. Prowadzi blog "Piszę, bo chcę...", na którym dzieli się swoim doświadczeniem. Autorka programu kursów i warsztatów kreatywnego pisania "Piszę, bo chcę... oraz programu "Bloguję, bo chcę! - czyli zaistnieć w sieci".

Na co dzień i od święta Krystyna to doktor literaturoznawstwa, pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem. Publikowała w "Fa-arcie", "Epei"; wydała tomik opowiadań pt. "Podróż" (wyd. Nowy Świat). Jurorka w konkursach literackich. Wierzy, że tworzenie może być i jest ważną częścią życia.

 

Ramowy plan spotkania:

 

17.45 - 18.05: rejestracja, rozmowy nieformalne przy kawie i herbacie

18.05 - 18.20: rozpoczęcie, przypomnienie idei Coaching Warszawa, ogłoszenia

18.20 - 19.20: warsztat dnia

19.20 - 20.00: spotkanie robocze, podzielone na 2 ścieżki:

- indywidualne sesje coachingowe - liczba osób, która będzie zaproszona do otrzymania coachingu będzie zależała od liczby dostępnych coachów. Uwaga! Ze względu na komfort pracy przewidujemy maksymalnie 4 pary coachingowe.

- spotkanie study buddy dla osób uczących się coachingu, chcących się podzielić swoim coachingowym doświadczeniem lub rozważających naukę w tym obszarze.

20:00 - 20:05: ogłoszenia, zakończenie

 

Sale Szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu/ Coaching Warszawa

Sienna 73, Warszawa

24 Lutego 2015, 17:45 (Wtorek)

Udział 20-30 zł.

 

Źródło:

http://evenea.pl/imprezy/rozwoj-zawodowy-i-osobisty/warszawa/pisze-bo-chce-o-pisaniu-slow-kilka-coaching-warszawa-73124/?source=directory

©TELVINET 2008. All rights reserved.