DigiKids

/uploads/e8/c5/e8c555345a7616b496c9a0b9f0389b51/thumb-mysz-komp.jpg

Program DigiKids to naukowa zabawa w poznawanie nowych technologii. FSCD Polska i Uniwersytet Dzieci zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na inauguracyjny zjazd DigiKids. 22 Marca 2015, 11:00 (Niedziela).

 

Mali studenci skonstruują rysującego robota, sprawdzą gdzie w codziennym życiu pomagają nam nowe technologie oraz dowiedzą się czy na drukarce 3D można wydrukować wszystko.

 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

 

DigiKids, przeznaczony jest dla wszystkich dzieci od 6-12 lat, które chcą znaleźć odpowiedzi na wiele technologicznych pytań, na które dorośli czasem nie mają czasu odpowiadać (lub nie znają na nie odpowiedzi).

 

Warsztaty odbywają się cyklicznie jako 3 dzień Digital University. Mali studenci mają zajęcia na terenie uczelni. Sposób prowadzenia wykładów oraz forma przekazu dostosowane są do wieku dzieci.

 

Program wykładów obejmuje tematy z szeroko pojętej technologii. Mamy nadzieję rozbudzić w dzieciach naukowej pasji poprzez pokazanie, że technologia to fascynująca przygoda, która może trwać przez całe życie.

 

W czasie wykładów dzieci zostają same na auli, bez rodziców, tak jak prawdziwi studenci

 

Patronat nad przedsięwzięciem Digital University objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Gospodarki.

 

Szkoła Głowna Handlowa, budynek A

ul. Rakowiecka 24 , Warszawa

 

Źródło:

http://fscd.pl/digikids-2/

http://evenea.pl/imprezy/rodzinne/warszawa/digikids-74977/?source=directory

©TELVINET 2008. All rights reserved.